Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter

Това е роу плей форум отнасящ се за Хари Потър.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Poll
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Важни съобщения
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 5:07 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Вътрешния Двор на Хогуортс.
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:02 pm by Драко Малфой

» Разпределителна шапка
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 4:00 pm by Джини Уизли

» Нашето талисманче
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:48 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Общата стая на Грифиндор
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:40 am by Хърмаяни Грейнджър

» Идеята с клубовете
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:33 am by Хърмаяни Грейнджър

» При хипогрифа Бъкбийк
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:51 pm by Роналд Уизли

» Двора с тиквите
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:47 pm by Роналд Уизли

» Забранената гора
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:46 pm by Роналд Уизли

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Сря Окт 25, 2017 7:16 pm
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Часовничето
Лист с песни

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Героите на Първи курс
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:54 pm by Фелисия Дъмбълдор
*Име: /Не избирайте прекалено сложни имена, които трудно се запомнят; не смесвайте например френско и английско име, освен ако не е свързано с историята ви/

*Възраст: /11 - не може да сте нито повече, нито по-малко/

*Кръв: …

Comments: 13
Герои на преподаватели
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:35 pm by Фелисия Дъмбълдор
*Име: /Не избирайте прекалено сложни имена, които трудно се запомнят; не смесвайте например френско и английско име, освен ако не е свързано с историята ви/

*Възраст: /над 18/

*Кръв: /Чиста; смесен брак; мъгълокръвна/



Comments: 8
Пасивни герои
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 6:00 pm by Фелисия Дъмбълдор
Това са ваши неофициялни герои,които често присъстват в роулплея ви.Официалното (актуално) име, с което пишете е вашият герой.Пасивните герои не могат да пишат отделни постове.
...
Един пасивен герой трябва да има …

Comments: 0
Специални кандидатури
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:06 pm by Фелисия Дъмбълдор
Специаллните кандидатури се дават на заслужилите и на тецзи,които току-що са се регистрирали и нямат друг пост-учител ,ученик и други.
Диментор
Известен убиец
Известен магьосник
Министър на Магията
Мъгъл
Модератор


Comments: 0
Други кандидатури
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:19 pm by Фелисия Дъмбълдор
И така, ако не искате да бъдете преподавател, но пък не желаете и да сте ученик в Хогуортс, можете да си изберете друга професия. Ето и възможностите:

* Управител на магазин в Хогсмийд, Диагон-али и Продънения …

Comments: 0
Кандидатстване за префект
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 6:40 am by Фелисия Дъмбълдор
Кандидатсвайте тук.Трябва да сте поне 4 курс.Правете си героя в съответното място-курс.


Префекти на Рейвънклоу
1префект-
2префект-
3префект-
4префект-


Префекти на Грифиндор
1префект-
2префект-
3префект-
4префект-




Comments: 0
Свободни длъжности ,като учители
Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:37 pm by Фелисия Дъмбълдор
ПРЕДМЕТИ

*Аритмантика -Фелисия Дъмбълдор
*Астрономия -
*Билкология -
*Вълшебство - Фелисия Дъмбълдор
*ГЗМС - Алайжа Абруций
*Древни руни -
*ЗСЧИ - Белатрикс Лестранж
*История на магията - Алайжа Абруций
*Куидич -


Comments: 0
Top posters
Фелисия Дъмбълдор
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Джини Уизли
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Хърмаяни Грейнджър
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Белатрикс Лестранж
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Harry Potter
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Роналд Уизли
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Драко Малфой
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Segundo Cernadas
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Сивиръс Снейп
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Alija AbrusiusYurusarenai
Вътрешния Двор на Хогуортс. Vote_lcapВътрешния Двор на Хогуортс. Voting_barВътрешния Двор на Хогуортс. Vote_rcap 
Affiliates
free forum


 

 Вътрешния Двор на Хогуортс.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Джини Уизли
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Джини Уизли


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2011
Местожителство : Хралупата

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeСря Май 11, 2011 1:34 pm

Ето това е един от дворовете на Хогуортс.
Ако искате да стигнете по-бързо към него може да минете през портрета.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 4
Join date : 13.05.2011

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 8:37 pm

Вървях сам около вътрешния двор на Хогуортс.Изморих се от шумотевицата в Голямата зала.Пък и не бях много гладен... Първо се бях зачудил дали да не си ида в общата стая или направо да си легна,но реших да се разходя на чист въздух.
Както си размишлявах забелязах,че има едно момиче на пейката.Поогледах се и видях,че тя просто седи.Имаше червенокоса коса и беше слаба.Но не можех да видя добре лицето й.Тръгнах към нея.
- Здравей.Ъъ.. защо си тук сама? - попитах я аз.
И когато се обърна видях,че всъщност е много сладка..
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 37
Join date : 24.04.2011
Age : 25
Местожителство : Лондон

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:30 am

Тъй като бе нова в училището за магии и вълшебство "Хогуортс" Хърмаяни Грейнджър бе решила да го опазнае.Облече новата си грифиндорска мантия,взе рижавият си котарак-Крукшанкс и се запъри към двора.В голямата зала бе доста шумно и тя реши да пропусне вечерята.Не бе гладна!Първата спирка от разходката и' май се очертаваше двора,или по-подробно Вътрешната част на двора.Тя се запъти на там и видя точно този който и трябваше в момента-Белатрикс Лестрандж.След като се приближи достатъчно тя и' каза:
-Професор Лестрандж,бих искала да Ви попитам нещо относно домашното по Защита срещу Черните изкуства.С ваше разрешение разбира се!-Бе го казала много бързо.Хърмаяни вирна брадичка и зачака отговора на смъртожадната.
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Лестранж
Ръководител на Слидерин,учител по Трансфигурация,ЗСЧИ, и най-вярната на Волдемор Смъртожадна
Белатрикс Лестранж


Брой мнения : 37
Join date : 22.04.2011
Age : 27
Местожителство : магьосническия свят

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:35 am

Някой се приближи до Бела и заговори.Хърмаяни.
-Професор Лестрандж,бих искала да Ви попитам нещо относно домашното по Защита срещу Черните изкуства.С ваше разрешение разбира се!-беше казала тя и беше вирнала глава.
Белатрикс изгледа хладно Грифиндорката.Котаракът й еше доста сладък.После се обърна ,хвана за ръка момичето и я поведе към беседката.
-Ами нямам нищо против,госпожице Грейнджър,но не съм свикнала ученици и то Грифиндроци да ми говорят с такъв тон.-думата Грифиндори изрече все едно я опари.-Нека повторим пак,но не с такъв тон и задай въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 37
Join date : 24.04.2011
Age : 25
Местожителство : Лондон

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:18 pm

Да не и' говори с такъв тон?!Да и' повтори въпроса си?!Добре!Хайде,вярно беше попрекалила малко,но това че е вирнала брадичката си незначи,че не се опитва да прозвучат любезно думите и'.Тя отвърна като се старееше да прозвучи колкото се може по-любезно:
-Професор Лестранж,бих искала да Ви попитам нещо относно домашното по Защита срещу Черните изкуства.С ваше разрешение разбира се!-каза го малко по-бавно от преди,като се стараеше да вложи цялата си любезност.Крукшанкс като на пук измяука и се опита да се откопчи от мен.-Стой мирно,Крукшанкс-скастри го тихо грифиндорката-Извинете,професоре,моят котарак.Надявам се да не се повтора-надяваше се да не избяга,но само можеше да се надява...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Лестранж
Ръководител на Слидерин,учител по Трансфигурация,ЗСЧИ, и най-вярната на Волдемор Смъртожадна
Белатрикс Лестранж


Брой мнения : 37
Join date : 22.04.2011
Age : 27
Местожителство : магьосническия свят

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:44 pm

-Точно така,госпожице Грейнджър.Седнете и си кажете въпроса.А котарака...Хм..Нека ви помогна.
Тя взе нежно котето и го прегърна.Тя започна да го гали с такава нежност и да му говори:
-Да,Крукшанкс,много си сладък.
После вдигна поглед и срещна изумения,опулен и невярващ поглед на Хърмаяни.
-Та какъвв е въпроса ви?Може разбира се и по урока.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 37
Join date : 24.04.2011
Age : 25
Местожителство : Лондон

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:52 pm

Хърмаяни се опули на Белаткрикс.Тя галеше котарака и' с такава нежност и обич,все едно беше нейн!Беше леко стаписана.Смъртожадна-най-вярната последователка на Волдемор да гали котарака на едно младо момиче-грифиндорка,която за черешката на тортата бе и мъгълокръвна!След този тъй "малък" шок тя трябваше да отговори защо е дошла.
-Бих искала да знам професоре,защо Този-който-не бива-да-се-назовава е искал да стане учител по Защита срещу черните изкуства.Нали е искал да убива,защо тогава е искал да преподава и защита.Така повечето щяха да бъдат живи!-Хърмаяни каза това и наведе глава надолу,май се беше разприказвала в повечко!
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Лестранж
Ръководител на Слидерин,учител по Трансфигурация,ЗСЧИ, и най-вярната на Волдемор Смъртожадна
Белатрикс Лестранж


Брой мнения : 37
Join date : 22.04.2011
Age : 27
Местожителство : магьосническия свят

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:56 pm

Белатрикс не спря да гали котарака и се замисли над въпроса на момичето.
-Виж,Хърмаяни,всеки човек има своите подбуди.Никога не искал само за добро да преподава.Той може и да е бил зъл,но трудно ще намериш нещо,с което той да се занимае и да не го усвои.Той е щял да преподава заитата,но щеше да усвои начина как в часовете си да не изучава малките ... на нищо.
Тя млъкна ,а после продължи:
-Виж той тогава не беше толкова зъл.Тогава беше друг.Сега се прамени и животът го е очукал точно както и мен.всеки човек е различен,Хърмаяни.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 37
Join date : 24.04.2011
Age : 25
Местожителство : Лондон

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:04 pm

Хърмаяни погледна смутено към земята.Не биваше да пита точно нея за Волдемор.Погледна часовника си и подскочи леко.Вечерният час свършваше след пет минути-тоест имаше на разположение само пет минути!
-Професор Лестранж трябва да тръгвам-каза тя и и' показа часовникът си.-Имам само пет минути,а ако ме хванат...ще вземат точки от дома ми! А аз не искам това да се случи!Хайде Крукшанкс ела при мен!Ела при Хърмаяни!Хайде ела котенце!-започва да го подказва Хърмаяни-Хайде Крукшанкс!-подкани го отново тя...
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Лестранж
Ръководител на Слидерин,учител по Трансфигурация,ЗСЧИ, и най-вярната на Волдемор Смъртожадна
Белатрикс Лестранж


Брой мнения : 37
Join date : 22.04.2011
Age : 27
Местожителство : магьосническия свят

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:06 pm

Бела се изправи с котето в ръце и рече:
-Тръгвай след мен,ще те заведа до Грифиндор,защото така ли и иначе ще закъснееш.С мен си в безопасност.
Тя пусна котето в ръцета на Хърмаяни.после яхвана за ръка и тръгнаха
-Питай ме нещо ,Хърмаяни.Не се срамувай.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Грифиндор -1курс
Грифиндор -1курс
Джини Уизли


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2011
Местожителство : Хралупата

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeПон Май 16, 2011 8:03 am

Драко Малфой написа:
Вървях сам около вътрешния двор на Хогуортс.Изморих се от шумотевицата в Голямата зала.Пък и не бях много гладен... Първо се бях зачудил дали да не си ида в общата стая или направо да си легна,но реших да се разходя на чист въздух.
Както си размишлявах забелязах,че има едно момиче на пейката.Поогледах се и видях,че тя просто седи.Имаше червенокоса коса и беше слаба.Но не можех да видя добре лицето й.Тръгнах към нея.
- Здравей.Ъъ.. защо си тук сама? - попитах я аз.
И когато се обърна видях,че всъщност е много сладка..
Седях сама във вътрешния двор на Хогуортс.Бях изморена от целия ден,защото наистина трябваше да се упражнявам за магийте си.По едно време усетих,че някой идва и след броени секунди този ''някой'' ме попита:
- Здравей.Ъъ.. защо си тук сама?
-Ъм, просто реших да се усамотя - отговорих му аз. - Ти защо си тук?
Погледнах го - той имаше сини,студени очи,руса коса,беше по-висок от мен и беше симпатичен.
Върнете се в началото Go down
Драко Малфой
Слидерин 1 курс
Слидерин 1 курс
Драко Малфой


Брой мнения : 4
Join date : 13.05.2011

Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:02 pm

-Ъм, просто реших да се усамотя - отговорих му аз. - Ти защо си тук? - попита ме тя.
- Ами.. не съм гладен. Какво ще кажеш да се поразходим? - и точно тогава видях професор Фелисия Дъмбълдор,професор Белатрикс Лестрандж и Хърмаяни Грейнджър - мътнородната.
- О, по-добре да изчезваме,защото професор Ф.Дъбълдор и Лестрандж ще ни видят. Пък и не искам да говоря с това момиче. - довърших аз.Погледнах червенокосото момиче и и се усмихнах тайно. - Между другото как се казваш?
Докато и задавах въпроса се скрихме леко зад едни колони,там нямаше как да ни видят (Е освен ако не дойдат до нас де!) .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вътрешния Двор на Хогуортс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вътрешния Двор на Хогуортс.   Вътрешния Двор на Хогуортс. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вътрешния Двор на Хогуортс.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коридорите на Хогуортс
» Съобщения на Хогуортс.
» Домашните духчета на Хогуортс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Дворът :: Поляните-
Идете на: