Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter

Това е роу плей форум отнасящ се за Хари Потър.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Poll
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Важни съобщения
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 5:07 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Вътрешния Двор на Хогуортс.
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:02 pm by Драко Малфой

» Разпределителна шапка
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 4:00 pm by Джини Уизли

» Нашето талисманче
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:48 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Общата стая на Грифиндор
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:40 am by Хърмаяни Грейнджър

» Идеята с клубовете
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:33 am by Хърмаяни Грейнджър

» При хипогрифа Бъкбийк
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:51 pm by Роналд Уизли

» Двора с тиквите
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:47 pm by Роналд Уизли

» Забранената гора
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:46 pm by Роналд Уизли

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Сря Окт 25, 2017 7:16 pm
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Часовничето
Лист с песни

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Героите на Първи курс
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:54 pm by Фелисия Дъмбълдор
*Име: /Не избирайте прекалено сложни имена, които трудно се запомнят; не смесвайте например френско и английско име, освен ако не е свързано с историята ви/

*Възраст: /11 - не може да сте нито повече, нито по-малко/

*Кръв: …

Comments: 13
Герои на преподаватели
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:35 pm by Фелисия Дъмбълдор
*Име: /Не избирайте прекалено сложни имена, които трудно се запомнят; не смесвайте например френско и английско име, освен ако не е свързано с историята ви/

*Възраст: /над 18/

*Кръв: /Чиста; смесен брак; мъгълокръвна/



Comments: 8
Пасивни герои
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 6:00 pm by Фелисия Дъмбълдор
Това са ваши неофициялни герои,които често присъстват в роулплея ви.Официалното (актуално) име, с което пишете е вашият герой.Пасивните герои не могат да пишат отделни постове.
...
Един пасивен герой трябва да има …

Comments: 0
Специални кандидатури
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:06 pm by Фелисия Дъмбълдор
Специаллните кандидатури се дават на заслужилите и на тецзи,които току-що са се регистрирали и нямат друг пост-учител ,ученик и други.
Диментор
Известен убиец
Известен магьосник
Министър на Магията
Мъгъл
Модератор


Comments: 0
Други кандидатури
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:19 pm by Фелисия Дъмбълдор
И така, ако не искате да бъдете преподавател, но пък не желаете и да сте ученик в Хогуортс, можете да си изберете друга професия. Ето и възможностите:

* Управител на магазин в Хогсмийд, Диагон-али и Продънения …

Comments: 0
Кандидатстване за префект
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 6:40 am by Фелисия Дъмбълдор
Кандидатсвайте тук.Трябва да сте поне 4 курс.Правете си героя в съответното място-курс.


Префекти на Рейвънклоу
1префект-
2префект-
3префект-
4префект-


Префекти на Грифиндор
1префект-
2префект-
3префект-
4префект-




Comments: 0
Свободни длъжности ,като учители
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:37 pm by Фелисия Дъмбълдор
ПРЕДМЕТИ

*Аритмантика -Фелисия Дъмбълдор
*Астрономия -
*Билкология -
*Вълшебство - Фелисия Дъмбълдор
*ГЗМС - Алайжа Абруций
*Древни руни -
*ЗСЧИ - Белатрикс Лестранж
*История на магията - Алайжа Абруций
*Куидич -


Comments: 0
Top posters
Фелисия Дъмбълдор
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Джини Уизли
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Хърмаяни Грейнджър
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Белатрикс Лестранж
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Harry Potter
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Роналд Уизли
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Драко Малфой
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Segundo Cernadas
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Сивиръс Снейп
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Alija AbrusiusYurusarenai
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_lcapРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Voting_barРазказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Vote_rcap 
Affiliates
free forum


 

 Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор

Go down 
АвторСъобщение
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:18 pm

Тук пише само Фелисия.


Аз обичам да пиша разкази и други -приказки и т.н. Ето едно малко разказче...Не е много ,но ще пиша и продължения за историите ,които се разказват в него.


За първи път постъпвах в Хогуортс и много-много се вълнувах...Скоро дойде моя ред да нахлюпя шапката и тя замърмори
-Ум...Преданост...Смелост...И Хафълпаф...И Грифиндор ...И Рейвънклоу...Нооо,чакай....Най-подходяща си заааа РЕЙВЪНКЛОУ!!!!!
Аз развълнувано слязох и всички от масата ме приветстваха...След като свърши церемонията и започнахме да се храним станах душата на компанията....Скоро стана време да се прибираме и аз уморено си легнах...
На другата сутрин се събудих,разтърках очи и скочих.Облякох се и влязох в Голямата зала...Нямаше никой освен...ТРима от Грифиндор...Понеже съм общителна се насочих натам ,седнах и забърбарих:
-Здравейте...Казвам се Фелисия и съм от Рейвънклоу.Няма никой и може да си поговорим...Вие как се казвате?Кой курс сте?Аз съм първи.
-Здравей.-каза момче с черна коса и черни очи.-Аз съм Джеймс Потър.Това са Сириус и Ремус.Трети курс сме.Най-добри приятели сме.
И тримата ме заоглеждаха любопитно.-Да ти кажа-започна Сириус.Имаше черна права коса,а Ремус кафява.-ние се нуждаем от приятелка.Така де,да станем четирима.Може и момче,но ти ми се струваш подходяща.
И той очаквателно ги погледна.
-Хм...Да...-рече Джеймс.
-Дам...-рече и Ремус.
-Ооо...Ами очарована съм момчета от преложението ви...Добре...Изглеждате готини...
След това макар и не от този дом се нахраних с тях и весело излязохме.Бяхме се опознали.Еднакви неща.
Смелост,приключения и други интересни нещица.Така станахме първи приятели.Навсякъде бяхме заедно и дори по една време с Джейми и Сириус преживяхме малка любов.
По-късно Джеймс се ожени за Лили Евънс и Сириус стана кръстник на детето-Хари.Аз много обикнах детето и те ми позволиха да стана и аз негова кръстница.Деня ,в който Хари се прослави аз бях обещала нищо лошо да не се случи на него ,ако нещо стане.
Години след това Сириус загина в битка с братовчедка си Белатрикс.Много тъжах и плаках ,но не го върнах и се стегнах.

Скоро Ремус се ожени за една приятелка -Тонкс и им се роди дете.Момче на име Тед.Аз станах негова кръстница и скоро и двамата загинаха от смъртожадни.Тогава си припомних всичко и стна ужасия.Плачех...Избивах на ред смъртожадни.

Сега още си спомня приключенията ни...В Забранената Гора.Куидич...Летене на хипогрифи...

Хари така и не знае ,че съм негова кръстница.

Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeНед Май 01, 2011 6:03 pm

Един ден на гости у сем.Потър

Бях 2 курс ,когато Джеймс ме покани да прекарам коледната вканция заедно със Сириус и Ремус у смейството му.Аз ,разбира се,веднага се съгласих:
-Наистина ли,Джеймс?Страхотно!Благодаря.

Ето,замимаваме.Бях стегнала багажа си и бях пуснала и сресала перфектно косата си.Тогава чух шумогевица и казах на приятелката си-Тонкс по-късно съпруга на Ремус.Тя беше от Грифиндор-3курс.
-Отивам да видя какво става.
Влязох и видях Джеймс и Сириус да играят шах и да се хилят.Бяха разбутали всичко,за да извадят шаха.
-Оооо.Какво е това?
Те се усмихнаха и казаха:
-Нищо.
Отидох в своето купе и разказах на Тонкс всичко.
Пристигнахме и семейство Потър ме посрещнаха усмихнато.Оставих багажа си и се запиляхме из гората по поръчка на майката-трябваше да ни няма.Щеше да има специална вечеря.
Смеехме се...Тичахме и играехме.Снежни топки профучаваха.
След това Сириус предложи да се пързаляме по заледеното Езеро.Ремус каза ,чее опасно,но не го послушахме.По едно време леда започна да се пропуква.не забелязахме и изведнъж аз цопнах във водата.Записках,а Джеймс се опита да ме извади ,но се приплъзвах.Сириус се опита да помогне ,а Ремус се затича към къщата.Господин и госпожа потър е извадиха зъзнеща от водата и ме завиха в одеяло.Не се караха дори когато се прибрахме.Седнахме да вечеряме.Вечерята беше превъзходна.Така очаквайки подаръците заспахме след ден изпълнен с игри и приключения.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeВто Май 03, 2011 3:35 pm

Полет с хипогрифи

Вече бях приятелка с Джеймс и другите от 1 година.Веднъж имаха час по Грижа за мегическите създания.По това време имахме едн амного мила учителка-Гръбли -Планк.
Изучаваха хипогрифите и Джеймс ,Сириус и Лупин се справяха чудесно.Приближих се да ги погледам и професора ме покани да пробвам.Обясни ми и скоро се справих.Позволи ми да го яхна и заедно с Джеймс,Сириус и Ремус излетяхме в облаците.
Скоро ми хареса,като посвикнах.Щастлива ги погледнах и пуснах ръце тъкмо над езерото и се провикнах:
-Уникалноооо!Нали Джеймс?Сириус2Лупин?
-Дааа!-отговориха те.
-Как мислите дали ще можем обедната почивка да се промъкнем и пояздим?-каквооо?Бях си такава палава....Като тях...
-Ще е страхотно...

Летяхме и летяхме.Скоро някой се провикна:
-Слизайте вече...Всички...-небето се бе изпълнило с летящи и хипогрифи и деца на тях.

Слязохме.

Скоро дойде и мечтаната почивка.Заметнахме се с мантията неведимка на Джеймс и тръгнахме.Бях подразбрала къде пасат хипогрифите.Скоро ги намерихме...Аз си избрах един с името Бъкбийк.Поклоних се без да мигам и скоро постигнах успех.Качих се внимателно ,като преметнах предварително приготвената юзда.Момчетата не се справяха много лесно...Най-сетне успяха и се покатериха върху хипогрифите.Погледнах ги щастливо и рекох:
-Давай ,Бийки.Да полетим в небесата...Ааааа!-извиках аз ,защото той се издигна.
Момчетата се разхилиха ,обаче и те бяха постигнати то същото.Когато свикнах нямаше по-добра от мен.Правехме лупинги,пусках ръце,снишавахме се и издигахме.Скоро осъзнах ,че с Бъкбийк сме станали приятели и че той ме възприема като господар и приятел,а аз като приятел.Тогава разбрах ,че вече моя хипогриф.
Слязохме на земята към края на почивката и аз рекох:
-Утре по същото време...Имам да пиша домашни.-и заедно с момчетата се втурнахме към замъка.
Следобеда когато се видяхме казаха ,че дамашните не били много добри и не били успели да напишат по някой,но пък аз бях успяла.

Бъкббийк.ще знаете ако сте чели книгата как изглежда.Затворникът от Азкабан.Това екнигата ,в която участва.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeВто Май 03, 2011 3:52 pm

Моя единадесети рожден ден

Бях родена точно в 2.08 през ноща.На 03.05.
Е сега на втори май с нетърпение очаквах рождения си ден.Когато си рлягах казах на мама:
-Мамо,утре ще отида в Хогуортс!!!
-Не мила-поправи ме тя.-ще отидеш в Хогуортс на 1 септември,а ще получиш писмото си утре.
Товя много-много не ме интересуваше.Важнето беше да получа писмото.Скоро с такива мисли заспах.
На сутринта скочих ,отидох във всекиденевната и там беше цялото ми семейство.Погледнах ги изненадано,а те откриха масата.На нея имаше коте,сова и метлата Светкавица.Щастливо се втурнах към тях да ги прегрущам.За това си бях мечтала.Точно тогава някой почука на прозореца.Аз се извърнах и видях сова.Разпищях се ,а мама отиде да вземе писмото.Когато отвори врата ни лъхна бриза на морето.Вдишах.Сол,пръски ..А,щях да обичам това винаги.Мама ме откъсна от тези мисли,като ми подаде писмото.Отворих го с треперещи ръце и зачетох:

УЧИЛИЩЕ ЗА МАГИЯ И ВЪЛШЕБСТВО

„ХОГУОРТС“

Директор: Албус Дъмбълдор
(Носител на Ордена на Мерлин — първа степен, Велик маг, Главен вълшебник, Върховен мъгъловраг, член на Международната конфедерация на магьосниците)

Уважаеми госпожице Дъмбълдор,
С удоволствие Ви съобщаваме, че сте приет в Училище за магия и вълшебство „Хогуортс“. Молим Ви да обърнете внимание на приложения списък на всички необходими книги и принадлежности.
Срокът започва на първи септември. Очакваме Вашата сова не по-късно от трийсет и първи юли.

С уважение:
Минерва Макгонъгол,
заместник-директор

Погледнах ги щастливо.Странното беше ,че фамилиите съвпадаха,но не се притесних.Щастливо разгледах списъка,а татко попита:
-Е,щастлива ли си вече?
-Да.Много.Е,палачинки ще ма ли?
-Да.-рече мама и всичко и поогнах ме да сложи масата и приготви палачинките.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeСря Май 04, 2011 4:45 pm

Разпределението

Ето,че дойде и 1 септември и аз заедно с Бети и родителите ми се появехме на гара Кингс Крос.Не знаех как да преминем да до перон девет и три четвърти и аз попитах мама:
-Ъм,как се стига да перона?
-Много яко.-рече майка ми.
-Браво,бе ,мамо...Може ли така да говориш...
-Стига,Фел,млада съм.
Стигнахме перон девет,а после перон 10.Застанахме срещу колоната и майка ми рече:
-Ще мина с теб.Засили се към колоната.
Послушах я .Помислих,че ще се блъснем,но ние минахме през бариерата.Излязохме на перона.Баща мии майка ми захласнато си припомнаха всичко.
Качиха багажа мии се сбогиваха с мен:
-Да слушаш.Учи се и пиши домашните.Късмет.

Влакът потегли и аз видях отдалечаващите се фигури на родителите ми ,котио ми махаха.Изведнъж някой с приятен глас ми каза:
-Хайде,Фел,да си потърсим купе.
Беше сетра ми-Бети.
-Хм..Ще ми е много мъчно за тях.А на теб?
-И на мен.Да тръгваме ,че няма да си намерим места.
Двете се разкикотихме ,защото си представихме как си стоим в коридора и чакаме да пристигнем.Слава на бога,намерихме си празно купе.Настанихме се и извадих Розавелка от коша.Започнах да я галя.Бети се зачете в една книга,а аз ,която бях прочела вече учебниците си насчих поглед през прозореца.Скоро стана време да си обличаме мантиите.Спряхме ,слязох и някакъв грамаден човек ни повика:
-Първокурсници насам.
Сбогувах се с Бети и отидох при него.Попита ме как се казвам.Жтговорих и на свой ред попитах.Така се поопознахме.
Тръгнахме с лодките ,прекосихме езерото и застанахме пред Голямата зала.Скоро ни въведоха.Беше прелестно.Там в средата имаше столче с Разпределителната шапка.Тя изпя песента си.Започна разпределянето.Аз бях първа.Спокойна с вирната глава се насочих към нея.Тя зашушука в ухото ми и скоро обяви.
-РЕЙВЪНКЛОУ!!!
Видях разочарованието на сестра си.Тя беше в Грифиндор ,като мама и татко.Бях си мечтала да бъда в Рейвънклоу.Бях си досат уман.Насочих се към масат ,който ме аплодираше.Скоро след речта по време на вечерята станах душата на групата.
Послеу префектите ни отведоха до общата стая .Качих се в стаята си.Облепих я с плакати и я направих супер готина.Легнах и уморено заспах...
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 4:42 pm

Разговора с Бети

Първата ми сутрин в Хогуортс.Изправих се и огледах прелестната си стая.Да,стая.Бях успяла да си издейства една огромна стая.В кръгъл отоврв стената отивах при съквартиранката си -Луна Лъвгуд.Почуках на вратата й и рекох:
-Хайде,Луна.Ще закъснеем.
Вратат се отвори със замечтан поглед излизи приятелката ми.Запътихме се към Голямата зала.Нахраних се и се втурнах към часовете.
На обяд имахме свободно време,както и сестра ми ,с която се притесн.явах да се срещам.Пишех домашното си,когато глас ме стресна.Беше Бети.
Погледнах я ,а тя каза7
-Хм...Не си при мен . Ти нали си мечта да си в Рейвънклоу...Ето,там си.
-Виж,Бети,аз каков да направя.
-Защо?Писали на мама и на татко?Ще умрат от възмущение...
-Не е вярно!
-Така е,Фелисия.Като не спазваш традицията.
-Как мога да поискам да бъда в Грифиндор!Исках в Рейвънклоу.Там съм.Говорила съм с родителите ни ,Бети ,и те казаха ,че трябва да съм там за където съм ии искам.
-О,така ли?-рече тя с ехиден тон.
-Но,Бети,защо се държи толкова ужасно?
-Знаеш ли колко е гадно сестра ти да е в Рейвънклоу,а ти в Грифиндор?Като знаеш ,че тя ще спре да те обича...
-Това ли е!О,Бети,аз тобково те обичам.Нищо няма да мипопречи да спра...
-Наистина ли?
-Да.
Тогаво ние се прегърнахме.
-Имам да ти съобщя нещо.-рекох аз.
Бети ме погледна очаквателно.
-Ами ,аз ...Ъъъ...Направиха ме гончийка на Рейвъклоу.
-Найстина ли!!!-писна Бети.-Но те си пърив курс.товае страхотно!
-Да,госпожата ме видя как летя.
-Супер!Аз трябва да тръгвам.
-То и аз.
-Чао,Фел!
-Чао.
Посел се разделихме.Аз към замъка ,тя към игрището.Бях щастлива ,че не бяхме се скарали макал да го правехме често,винаги се сдобрявахме.Такива си бяхме.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:53 pm

Първия ми час по Вълшебство

Станах сутринта на първия си ден в Хогуортс.Облякох се и радостно се запътих към голямата зала.Както знаете от по горните ми постове там се запознах с новите си приятели.Е,няма да го пиша наново.
Закусих и тръгнах към първия си час за годината-Вълшебство.
Влязох в кабинета.Учител тогава беше Флитуик.Беше доста дребничъки стоеше върху камара книги ,за да го виждаме.Провери ни по списък и започна да ти учи на една магия-Уингардиум Левиоза.Показа как се прави и ни остави да се упражняваме по двойки с перцата.Бях седнала заедно с едно момиче на моите години -Пайпър.Тя замахваше ,викаше и накрая не се търпях и рекох:
-Пайпър....Били престанала да ръкомаха и викаше.Остави ме да пробвам.
Тя кимна и ме изгледа с поглед ,който трябваше да ме изпипили,а аз отвърнах с усмивка.Заманах леко с пръчката и ясно казах:
-Уингардиум Левиоза.
Перцето ми се повдигна на милиметли и пак падна.Това се повтори няколко пъти.Не се ядосвах ,а пазех ледено спокойство под ехидния и поглед.Най-накрая ясно,слино и отчетливо изрекох:
-Уингардиум Левиоза.
Перцето се издигна високо.Летеше.Всички го гледаха захласното.Професора ме похвали.Единствено аз успявах иселд този прекрасен пърив път на издигане го правих с лекото и с по-тежки предмети.На мен професора не ми зададе домашно.
Когато часа приключи аз с бодра стъпка излязох.И как не.Бях повдигнала цял чин!
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:54 pm

Как ме избраха за гончийка и за още нещо...

Отидох в часа си по летене.Знаех ,че не позволено да си имаме метли,но все пак аз носех моята Светкавица.Всички я оглеждаха прехласнато.Започна часа.Отидох бързо и при мадам Хууч и обясних ,че желая да ме види как летя и да ме одобри за гончийка.Тя намусено кимна и каза,че след часа,ако мого.Аз с нетърпение зачаках края на Летенео.Когато би звънеца застанах пред Хууч и леко се изтласках.Представих се перфектон и когато слязох ме гледаше изумено.
-Мила,Фелисия-рече тя-ти не само ще бъдеш гончийка ,а капитан!
Аз я изгледах невярващо.
-Отивам да кажа на отбораи предишния капитан.-каза тя и се тръгна.

Първата ми тренировка

Ето,ме след два дена-Като капитан на първата си тренировка.Първия ни мач беше срещу Грифиндор.Обясних на отбора тактиката,а те междувременно се бяха привързали към мен понеже се справях добре с приятелствата.
Излетях плавно и започнахме тренировката.Всички летяха много-много джбре..Освен...Надух свирката и изкрещях...
-Какви ги вършеш?Ти,Уайт,си пазач и трябва да кръжиш около головите стълбове ,а не горе в небесата!
Той беше излетял в небесата ,а не пред головите стълбове.
-Така виждам по-обре.-заоправдава се той.
-Да,но затова изпусна предните 5 гола.Не прави така.
След това всичко потече по мед и масло.След три часа тренировко се прибрахме в съблекалнята.
-Невероятно се справихме отбор.Играйте така и на мача и ще победим.
След това се преоблякох и излязох.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Дир. на Хогуортс,Ръководител на Рейвънклоу,учител по Вълшебство,Мъгълознание,Аритмантика,Отвари
Фелисия Дъмбълдор


Брой мнения : 165
Join date : 21.04.2011
Age : 29
Местожителство : Хогуортс

Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitimeПет Май 13, 2011 5:54 pm

Коледата у дома

След няколко дена свършваше сроко и идваше Коледа.Аз и Бети смятахме да се приберем у дома.Деня преди да заминем си стегнах багажа и отидох при Бети.
-Бети,не сме купили нищо на мама и татко.
-Не се притеснявай...Ще им купим от Испания.
-А,така ли?Какво?
-Ами,нека така.Ти купуваш на мама и на татко и аз ъсщо им купувам.
-Да,така е най-добре.Тъкмо няма да ми налагаш мнението си.
Двете се разсмяхме.Вечерята ,както обикновенно беше страхотно.

Сутринта се окоза мразовита.Родителите ни дойдоха да ни вземат представете си с мъгълска кола-беемве.
-Мамо!Татко!Липсвахте ми!-развиках ес ази се втурнах да ги прегръщам ицелувам.
Качих се в колата исе заразказвах приключенията.Не сле дълго спряхме в Лондон.Повикахме си Сренощния рицар и съсвесм скоро си бях у дома.
Вече се беше стъмнило и аз си легнах с трепетно очакване.

Сутринта настъпи изключително бързо.Аз скочих на крака и се затичах към холакъдето вече бяха одтанаалите.Развиках се.Тлокова много подаръци
-Честета Коледа,Фел.-рекох Бет,мама и татко.
-Честита и на вас.Обичам ви.
После разопаковах подаръцети се.Бяха страхотни.Книги,дрехи,шоколадови жаби и други.
Седнахме да закусваме.
-Ммм..Много са вкусни твоите палачинки ,мамо.
-Ха-ха.Радвам се .

Денят мина бързо.Играехме по цял ден.веселяхме се.Скро обаче дойде и кра яна ваканцията иреших да се върна два дена по рано.

Взехме Среднощния рицар.Когато пристигнахме мама итатко мепрегърнаха и казаха ,че ме обичат ище им липсвам.
-И вие на мен.Обичам ви.Чао.
И двете с Бет се запътихме към портите.
Веднага започнах да чета,уча и пиша домашни.И двата дена.Така ис бях подготвена за понеделника.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор   Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разказите,приказките и други творчества на Фелисия Дъмбълдор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фелисия Дъмбълдор
» Трезора на Фелисия Дъмбълдор
» Трябваше ли Дъмбълдор да умре в предпоследната част от сагата?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Света ,в който се опознаваме :: Вашето творчество-
Идете на: